Kosmetické ošetření

Důležitý odpočinek pro tělo i duši

Pro dnešní dobu je typický neustálý spěch a shon. Náš organizmus velmi touží po chvílích klidu a relaxace. Odpočiňte si od shonu a užjte si relaxační ošetření MALU WILZ  v našem kosmetickém salonu! Kosmetika MALU WILZ nabízí širokou škálu ošetření a tak není problém  vybrat správný typ podle Vaší pleti a také nálady. Omlazující ovocné kyseliny nebo cenné látky z moře dodají pleti vše potřebné. Vysoce kvalitní, pletí velmi dobře snášené produkty MALU WILZ poskytnou Vaší pleti intenzivní péči a Vám tak důležitý odpočinek a pohodu. Namáhaná, unavená pleť získá mladistvý, svěží vzhled a dobře provedená masáž Vám dodá novou energii.

 

     

Caviar Gold luxusní ošetření (90 min) - vhodné pro náročnou / všechny typy pleti

Ošetření protkané zlatem je plné síly a vitality. Po staletí je zlato - vzácná účinná látka – používána v kosmetických produktech. Jako první začali s používáním zlata v kosmetických produktech a při zkrášlujících procedurách Egypťané. Od pradávna lidé věřili, že zlato  má omlazující účinky, protože barva tohoto vzácného kovu koresponduje s barvou slunce.

Zlaté částečky v MALU WILZ Beauté Caviar Gold produktech PROJASNÍ nádherně pleť a opticky tím okamžitě SNÍŽÍ hloubku vrásek. Sofistikované nové účinné látky v kombinaci s unikátním kaviárovým extraktem REGENERUJÍ náročnou a namáhanou pleť a mají viditelně omlazující účinky. Výsledkem tohoto úžasného ošetření je ZRELAXOVANÁ PLEŤ a viditelně SNÍŽENÁ HLOUBKA vrásek. Pleť je VYROVNANÁ a je BEZCHYBNĚ PROJASNĚNÁ. Těšte se na koncentrát účinných látek s částicemi ryzího zlata,  masážní krém, který splňuje nejvyšší standardy a liftingovou slupovací masku s přírodním kaviárem a zlatým extraktem.

! POZIMNÍ NOVINKA !

Anti Age Regenerační ošetření (90 min) - vhodné pro suchou a náročnou pleť

Nové ANTI AGE Regenerační ošetření vaši pleť hloubkově PROČISTÍ a PROJASNÍ, zlepší HYDRATACI a OBNOVÍ činnost buněk. Vaše pleť bude VYPNUTÁ, ZPEVNĚNÁ a VYHLAZENÁ.

O důkladné čištění se postará jemná čistící pěna s voskovými kuličkami doplněná vhodným peelingem, sérum, které POVZBUZUJE pleť a ODSTRAŇUJE unavený vzhled a účinky podtrhne kompletní kosmetická masáž.

Velkým bonusem tohoto ošetření je krémová, fantasticky HLADKÁ a BOHATÁ maska pro intenzivní REGENERACI suché a nároční pleti s jemnou vanilkovou vůní. Závěrečná péče v podobě velmi bohatého krému, který SNIŽUJE hloubku rýh a vrásek, HYDRATUJE do hloubky, REGENERUJE a ZLEPŠUJE strukturu pleti.

Hydra Boost Aloe  ošetření (60min) - vhodné pro všechny typy pleti

Toto osvěžující a chladivé ošetření pro letní období zajistí spoustu HYDRATACE. Má široké využití pro všechny typy pleti, zejména pro suchou, dehydrovanou, ideální je pro citlivou pleť, smíšenou a mastnou pleť. Nové hydratační ošetření HYDRA BOOST ALOE pracuje s ovocnými kyselinami, které ZJEMNÍ  a VYHLADÍ pleť. Problematickou a smíšenou pleť tyto látky PROČISTÍ, OSVĚÍ a ZRELAXUJÍ. Dalším efektem prostřednictvím Aloe Vera je bohatá dávka hydratace, CHLADIVÝ a ZKLIDŇUJÍCÍ efekt - přesně to pravé, co potřebuje vaše pleť v letním období.

Kompletní péče o oční okolí (40min) - vhodné pro unavenou, zralou, dehydrovanou pleť

Toto ošetření očního okolí zahrnuje MIKROMASÁŽ, LIFTINGOVOU AMPULI, DETOXIKAČNÍ OČNÍ MASKU A KAVIÁROVÝ OČNÍ KRÉM. Můžete si jej užít samostatně, nebo přidat do vaší kompletní kosmetické péče.

Tento dokonalý produktový koncert pečlivě vybraných přípravků vaše oční okolí ZJEMNÍ, VYHLADÍ a PROJASNÍ. Drobné vrásky se zacelí a vaše pleť bude chráněna před nepříznivými vlivy životního prostředí.

Zimní harmonizující ošetření (75 min) - vhodné pro suchou a citlivou pleť 

Při tomto ošetření suché a citlivé pleti dodáte pleti ZKLIDŇUJÍCÍ účinky granátového jablka, kaštanu, výtažku z hroznů a oleje ze zrníček vinné révy. HARMONIZUJÍCÍ účinek vybraných olejů a vitalizující ovocné extrakty pleť ZKLIDŇUJÍ, REGENERUJÍ a ZJEMŇUJÍ.

So Pure ošetření (60 min) - vhodné pro suchou a dehydrovanou pleť 

Toto rozmazlující ošetření s jemnou, svěží a velmi příjemnou vůní je ideální jako ošetření na léto - pro pleť namáhanou sluncem. Příjemná, nevtíravá vůně, podobná vůni čestvě vypraného prádla, dodává celému ošetření pocit čistoty a lehkosti. Ošetření je lehce chladivé a má výrazný hydratační a pěstící efekt. Toto ošetření je ideální pro letní období, na zklidnění a hydrataci pleti, vystavované častěji slunečním paprskům. Suché a dehydrované pleti poskytne toto ošetření výraznou dávku hydratace a zvýší její schopnost tuto hydrataci si udržet. Rýhy a vrásky, způsobené dehydratací, se viditelně sníží a pleť je svěží, odpočatá a hladká.

Skin Energy ošetření s Vitaminem C (90 min) - vhodné pro všechny typy pleti 

Nedostatek vitamínů způsobuje, že kůže ztrácí energii a pružnost. Jemné, ale prvotřídní Multivitamin produkty MALU WILZ pleti ztracenou energii a pružnost navrátí. Navíc tyto produkty mohou stimulovat mikrocirkulaci kůže a aktivovat tvorbu vlastního kolagenu pokožky. Pleť je revitalizována a její přirozená obranyschopnost je posílena, kožní buňky získají významnou ochranu proti agresivním volným radikálům. Kombinace vitamínu A,C,E a H, kolagen, kyselina hyaluronová, panthenol, zelený čaj, squalen a Reductine®  pleť dokonale oživí a rozjasní.

ROSE RENDEZVOUS ošetření (60 min) - vhodné pro suchou / smíšenou pleť   

Nové MALU WILZ ošetření Rose Rendezvous Vám poskytne nádherný zážitek, plný vůně růží a osvěžení pro Vaši pleť. Snoubí se zde růžová voda, získaná z Damašských růží, s extrakty z dalších nádherných květin. Damašské růže, z nichž je růžová voda získávána, poskytují nejvíce esenciálních olejů. Najdete ji ve všech produktech tohoto ošetření, je považována za opravdový pramen mládí a je velkým přínosem pro všechny typy pleti. Je nejen pro pleť zklidňující a hydratační, ale také antibakteriální a protizánětlivá. Je projasňující, astringentní, zužuje póry a je velmi dobře pletí snášena.

Nenechte si ujít tento báječný zážitek z růžového ošetření, který probudí Vaše smysly a také přinese dlouhodobý a velmi viditelný pozitivní účinek pro Vaši pleť. Doporučujeme pro nadcházející letní období!

ZÁKLADNÍ ošetření (60 min) - vhodné pro normální zdravou pleť, neobsahuje peeling, sérum a masáž

Regenerační péče o normální a namáhanou pleť s extraktem z vinné révy. Unikátní kombinace všech složek  pleť ošetřuje, vyživuje, hydratuje a chrání ji před nepříznivými vlivy včetně UV záření.

THALASSO BEAUTY hydratační ošetření (75 min) - vhodné pro dehydrovanou pleť

Thalasso – to je synonymum pro krásu z moře. Moderní Thalasso terapie zahrnuje všechny formy ošetření s mořskou vodou, planktonem, bahnem a řasami. Bylo prokázáno, že mají rozsáhlý regenerační účinek na organizmus a zvyšují kvalitu života. Nová MALU WILZ řada ošetření Thalasso beauty předává pleti pozitivní sílu moře. Silný účinek mořských řas z Atlantiku zpomaluje proces stárnutí pleti a je ještě velmi umocněn ve spojitosti s působením kyseliny hyaluronové. Olej z tropických Cupuacu ořechů hydratovanou pleť ochrání a vyživí. Pleť tak během krátké doby získá svěží, hladký a hydratovaný vzhled.

ANTI- STRESS ošetření (75 min) - vhodné pro citlivou pleť

Negativní vliv životního prostředí vyvolává u stále více lidí problémy s pletí. Pleť se stává citlivou, podrážděnou a má sklon k tvorbě červených skvrn. Anti- Stress ošetření je vyvinuto speciálně pro zklidnění a zjemnění tohoto druhu pleti. Po ošetření je pleť zklidněná, uvolněná, sametově hebká a dobře ošetřená.

Hyper Sensitive ošetření (75 min) - vhodné pro přecitlivělou a podrážděnou pleť

Současný životní styl - stres, velké pracovní vytížení a také životní prostředí, ale i vysoké nároky na čistotu, tedy časté používání chemikálií při úklidu - to vše negativně působí na naši pleť. Použitím MALU WILZ Hyper Sensitive řady na ošetření dokážeme výrazně snížit citlivost pleti. Tato řada obsahuje osm zcela nových produktů, které pleť ošetřují od jejího čištění až po závěrečnou péči. Přínos Hyper Sensitive ošetření: posílení kožní bariéry, zklidnění pleti, vyváženost pleti, snížení zarudnutí a zánětlivých procesů, zvýšení tolerance pleti.

AKNÉ ošetření (60 - 90 min) - vhodné pro mastnou a aknózní pleť

BALANCE ošetření (75 - 90 min) - vhodné pro smíšenou pleť

Gentle Cleansing Foam čistí pleť a odstraňuje nadbytečný maz. Astringent tonik pleť projasní a zklidní. Na mastnou pleť, na pleť s rozšířenými póry, ale také na aknózní pleť je určený Papaya Peeling, který působením enzymů uvolňuje póry a také přispívá k odstranění mazu. Ampule Acne Control vyrovnává povrch pleti. Následná masáž podporuje odvádění nečistot. Clarifying Mask obsahuje olej z čajovníku, který podporuje hojení a absorbuje uvolněný maz.

KOLAGENOVÉ ošetření (75 min) - vhodné pro zralou a povadlou pleť

Velmi příjemné ošetření, bohaté na účinné látky, které viditelně omladí a vypne pleť. Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo odpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzhled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť "uvadá" a tvoří se vrásky. A to je dostatečný důvod k rychlému obnovení kolagenové rovnováhy!!!

MEN BUSINESS RELAXAČNÍ ošetření (75 min) - vhodná péče o namáhanou pánskou pleť

Dnešní moderní muž již nepoužívá pouze vodu po holení a sprchový gel, ale rád také využije účinné kosmetické produkty! Mnozí muži již objevili relaxační kouzlo kosmetického ošetření a rádi jej využívají, ale kromě relaxe také požadují, aby ošetření bylo vysoce odborné. Nabízíme ošetření pro moderního muže, které je snadno použitelné a tyto požadavky splní.

 

Pozn.: Uvedené časy ošetření jsou orientační a odvíjí se dle aktuálního stavu pleti.