Garance spokojenosti

 

Pokud nebudete s ošetřením zcela spokojeni, máte u nás jedno další ošetření ZDARMA nebo vám vrátíme celou částku bez jakýchkoli otázek.

 

Informace o nás

Dovolte nám přivítat Vás na stránkách našeho kosmetického a vizážistického salónu. Na starost a péči o Vás jsme dvě - EVA a RENATA. Obě máme teoretické vzdělání i praktické zkušenosti jak v oblasti péče o pleť, tak v oblasti vizážistiky. Své vzdělání neustále zvyšujeme a rozšiřujeme tak nabídku našich služeb.

Návštěvu u nás si můžete zpříjemnit RŮZNÝMI MASÁŽEMI či RELAXAČNÍMI OŠETŘENÍMI (oblíbená Indická masáž hlavy, mikromasáž očního okolí, relaxační ošetření zad a šíje) či KOMPLETNÍ PÉČÍ O RUCE. Samozřejmostí jsou doplňkové služby jako např.: barvení, depilace apod.

Pracujeme s kvalitní německou kosmetikou MALU WILZ, která je velmi dobře snášena a má viditelné účinky již po prvním ošetření.

V oblasti krásy a vizáže nabízíme líčení pro všechny příležitosti (denní, večerní, plesové, svatební, fotomake-up).

Pro naše zákazníky máme jako poděkování připravený VĚRNOSTNÍ PROGRAM. Každou Vaši návštěvu (kompletní kosmetické ošetření či služby ve stanovené výši) zaznamenáme do Vaší "věrnostní karty". Za 6 těchto návštěv získáváte ZDARMA odměnu (aktuálně Indická masáž hlavy). Odměnu pro Vás pravidelně měníme.

Mezi našimi zákaznicemi jsou nejen dívky a dámy každého věku, ale i muži. Pro každého najdeme tu správnou péči. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP a SPRÁVNÉ ZVOLENÍ PŘÍPRAVKŮ dle aktuálního typu pleti jsou samozřejmostí. Stejně tak jako naše PORADENSTVÍ.

Osobní přístup, příjemné prostory, relaxační hudba, klid, pohoda a služby za příznivé ceny dělají náš salón konkurenceschopný a stále více vyhledávaný.

Nejsme jen další kosmetický salón. Naším cílem je poskytnout zákaznicím vždy něco víc. Kromě ošetření pleti či líčení na Vás čekají další akce, jako jsou módní přehlídky, Wellness dny, Jarní Proměny, kurzy líčení apod.

 

Spolupracujeme

Zannia Módné Štúdio - Zuzka Havlíková Kubová

Jask design - Soňa Jarešová, Dominika Mištarková

Zdeňka Kocumová - fotografka

Beruška - nejen cvičení pro maminky s dětmi - Bc. Lucie Bechyňová, DiS

 

Historie projektu

Dohromady nás svedla trochu náhoda, hodně touha pomáhat ženám v péči o pleť, učit je vnímat svou krásu, umět ji podtrhnout a naučit je relaxovat.

Svou práci, která je pro nás koníčkem, děláme s velkou láskou a zodpovědností. 

Přijďte nás navštívit a nechte se rozmazlovat!